Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın!

Markamızın Büyümesine Şahit Olun...

551.000 m² alana kurulu olan, 3.000m²'si sosyal alan olmak üzere 18.000m² kapalı alandan oluşan entegre tesisimiz yaklaşık 250 Bin adet civciv, 450 Bin adet yarka kapasitesine sahiptir. Tesisimiz 1996 yılında kurulan modern bir tekstil fabrikasından, 2010 yılında yumurta üretim tesisine dönüştürülmüştür. Onur Tekstil Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş. kurulduğu ilk günden 2015 yılı Aralık dönemine kadar fason üretim yapmış; bu esnada aynı yılın Temmuz döneminde kendi civcivhanesini devreye sokarak kendi markası Trakyam Yumurta® 'ya yatırım yapma kararı almıştır.

Firmamız, Trakyam Yumurta® markasıyla, üretimden paketlenme aşamasına, satış ağından dağıtıma kadarki tüm proseslerde en iyi olma adına çalışmış ve bu doğrultuda yumurta üretimi alanında rekabet şartlarına uyan değil de, rekabet şartlarını oluşturan olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Onur Tekstil ve Hayvancılık A.Ş., 22000:2005-ISO (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) belgesine sahiptir ve uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.


Trakyam Yumurta

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı, gıda zinciri boyunca gıda güvenliğini temin etmek kuruluşun bütün yönetim aktiviteleri arasında düzenli bir yönetim sistemi ve işbirliğini kurulması, hayata geçirilmesi, bütün süreçlerin analiz edilip, gerektiğinde güncelleme ve sürekli iyileştirme yapılmasının hedef alındığı uluslar arası ISO 9001 ve uluslar arası Codex Alimentarius Komisyonu(CAC) tarafından geliştirilen HACCP Uygulama aşamaları ve prensipleri baz alınarak hazırlanmış bir standarttır.

Onur Tekstil ve Hayvancılık A.Ş., 22001-ISO belgesine sahiptir ve uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.